close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Květen 2011

Pohádky

30. května 2011 v 16:15 | Renny♥
Takže k tomuhle nemám co dodat :D Dodnes nějaký sleduju a v dětství jsem milovala Rákošníčka, Krtečka a potom mě zaujaly Krisáci :D Je toho hodně, co mě zaujalo, třeba Maková panenka a Emanuel nebo tak něco :D
Ale pro mě je důležitý, že i když je člověku 15 nebo 30 pořád by v sobě měl mít kus dětství..protože pak život nestojí za nic :-)

A jaký je vás nejoblíbenější večerníček? :)


,, Acting Was Wery Much A Job For Me "

29. května 2011 v 19:25 | Renny♥ |  News
Když hvězda seriálu ,, Gossip Girl " známá jako ,, Little J " odešla, věnuje se své opravdové lásce - hudbě.
Frontmance The Pretty Reckless Taylor Momsen vyšlo debutové album ,, Light Me Up ", které v její rodné Americe získalo velmi kladné recenze ( pozn.webmiss: A pořád dostává :D). Pořád se mluví o tom, jestli se Taylor ke kanálu CW vrátí nebo ne i přesto, že Taylor tyto zvěsti popřela.

,, Nevím, " říká o návratu do ,, Gossip Girl " ,, Jsem velmi štastná, když jsem na cestě na turné nebo do nahrávacího studia. Myslím, že je to, co si chci spojovat s mím životem. Takže právě ted jsem definitivně ukončila tuhle dobrou reklamu ( pozn.webmiss Gossip Girl ) a jsem velmi štastná z toho, co bude dál...Zatím nemám žádné žádné plány k návratu sem ale kdo ví. "

,, The Pretty Reckless " Live At Dover Brickhouse

29. května 2011 v 18:40 | Renny♥ |  Koncerts
Konečněse objevila videa z vystoupení v Brickhouse! Bohužel jenom videa, fotky ještě nejsou :/ Tak doufám, že budou. Zatím tu mám jednom 2.videa..tak si je užijte :)
Make Me Wanna Die - Taylor tu má červené šaty, které měla v klipu ,, Just Tonight " ! Hodně se mi líbí její hlas..je takový víc pronikavý, hlavně při rfrénu, ale i ve slokách..miluju jak dává prostor i fanouškům, takže ti zpívají do mikrofonu. Je to ironie, ale ona je nechá zpívat a když zpívá, tak zpívaj taky :D Podle hlasu by jsem řekla, že těch lidí tam bylo fakt hodně, ale podle pootlesku ne..ale zaručeně to je dobré video se špatným obrazem..
Zombie - Tak tohle je úžasný video ♥ Dokonce i s dobrým obrazem :) Taylor má opět šaty z klipu ,, Just Tonight " a její hlas je prostě boží ♥ Nevím, jestli chodila na hodiny zpěvu ne bo (spíš ne :D), ale podává tam úžasné výšky a v refrénu má úplně drsnej hlas...počkejte si na konec..tam je to nejlepší ♥ A checkute 1:37 a dívejte se na její (z pohledu videa) pravou ruku..jaký dělá pohyby :D Bezkonkurenční :D
COPYRIGHT!!!!!!!!!!!

Be Whatever You Can Be

29. května 2011 v 9:45 | Renny♥ |  Videos
Stránka o Taylor poslala na svůj offiko Twitter video, které někdo vytvořil. Za song tam hraje Black Star od Avril Lavigne..video je složeno z fotek a Taylořiných výroků :)
COPYRIGHT!!!!!

Update Magazine Scans

29. května 2011 v 9:39 | Renny♥ |  Scans
Tak dneska je Den D, kdy TPR odstartujou své turné! :D Nehorázně se těšim! Ale předtím bych Vám chtěla poděkovat za nálož přáníček a vzkazíků ohledně mích narozenin :) Opravdu děkuju :) A hádejte kdo mi popřál? Timo Sonnenschein! Jestli ho neznáte, tak to rychle napravte :D Je z rozpadlé skupiny Nevada Tan (Panik)..vlastně jsem vzkazy aby mi popřáli poslala Britney Spears, což nedoufám, že mi popřeje :D, Taylor a nakonec Timovi...tenhle rok začíná hodně dobře :D
Tak jo, ted už tu mám scany z různých časáků :)
YES! (Rusko)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Cosmopolitan (US) Květen 2011
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
COPYRIGHT!!!!!!!!!!!!!!!

Twitter // 5.0

28. května 2011 v 6:14 | Renny♥ |  Message
,, Miluju obal CD Light Me Up @taylormomsen "
5mkgh.jpg

,, @ taylormomsen tohle jsem vytvořila! Doufám, že se ti to bude líbit :) "
boq3.jpg


Birthday!

27. května 2011 v 6:32 | Renny♥ |  Me and blog
Ahojký! :) Tak je to tady! Jsem už o rok starší :D Zrovna dnes někdy v 1.ráno :D mi bylo 15.let! Na tenhle okamžik jsem se strašně moc těšila a ted je tady, ale cítím, že už stárnu :D Bože filozofie mi nikdy nešla :D
Nebudu jako ostatní blogy dělat nějaký bleskovky apod. Jen se vás chci zeptat, co by tu člo změnit. Od dessignu, po ankety, články, mé vyprávění apod.

Takže já děkuju za to, že všechna má SB tu jsou již skoro půl roku, možná víc .D Chci jim poděkovat za upřímnost, ,, lásku " a hlavně za to, že tu jsou, protože bez rad, která mi dávají a bez vtipů, které mě rozesmějí vždy, když jsem smutná bych to asi nepřežila :D

Takže děkuju ♥

P.S: Možná sem dám fotku z oslavy ze soboty :)

Twitter // 4.9

27. května 2011 v 6:12 | Renny♥ |  Message
,, Každý kontaktujte své místní rádio pro zahrání ,, Make Me Wanna Die " od The Pretty Reckless "...dejme si předsevzetí na novou éru rock "

,, Rusko, Japonsko, Austrálie, Itálie, Španělsko, Francie, Německo, Anglie, Irsko, Švýcarsko, Portugalsko, Rakousko, Holandsko, Kanada, Amerika...přijedeme... "


Dover Brick Hosue Dover, NH

26. května 2011 v 6:15 | Renny♥ |  Koncerts
Již tento pátek! odstartuje The Pretty Reckless pokračování turné! Zatím není jisté, jestli se i toto turné bude jmenovat Light Me Up: Tour nebo nějak jinak. Turné začně od pátku 28.5.2011 a mělo by skončit 13.července poté se do 24.9.2011 vejdou si festivaly jako je Lollapalooza. Ale vždy TPR nějaký ten koncert přidají, takže se termíny určitě zvětší :) Pokud by jste TPR rádi uvítali i v Česku stačí se ,, Přihlásit " zde: http://iheartmomsen.blog.cz/1105/taylor-momsen-birthday-project Určitě by to nějakým
způsobem mohlo pomoci :)
A na co se můžeme těšit?

Určitě na LIVE zpěv po celou dobu! Na extravagantní kostýmy nebo spíše ještě víc odhalující spodní prádlo :D A na spustu fotek, videí, rozhovorů...konečně bude co přidávat..i když, když je toho moc tak zase si říkám Panebože, proč je toho tak moc? :D


COPYRIGHT!!!!!!!!!!

Layout by Ester :D

24. května 2011 v 17:01 | Renny♥ |  Me and blog
Tak jsem se rozhodla, že by to tu potřebovalo trochu oživit. Na teploměrech je už delší dobu vždy +20 a víc a bývalý dess měl především upozornovat na krásu zeleného jara ♥! :) Ale tento dess je tady už na červen a mě se osobně moc líbí...co na něj říkáte vy? :)
Min. dess:
Aktuální dess

Budouctnost

23. května 2011 v 15:39 | Renny♥
O budouctnosti jsem přemýšlela vlastně už od malička. Jestli budu doktorkou nebo servírkou, paní prezidentka :D Jako malá jsem tohle brala za svlj cíl. Naučit se, vystudovat školu čímž udělám rodičům radost a pak mít práci ze které se budou sypat peníze, chodit na pracovní večírky, kde se seznámím se svým budoucím manželem. S tím budu mít 2krásné děti a žít až do konce světa :D
Ted vím, že vystudovat školu je pořádnej záhul. Vím, že na školu, která je hodně dobrá nemám a bojím se budouctnosti..bojím se toho co přinese..ale pořád věřím na dobré zakončení.

A co vy? Jaké máte plány? Vydařily se vám podle vašich představ? :)

Taylor Poster In Kerrang Magazine

22. května 2011 v 6:04 | Renny♥ |  Scans
Taylor jak víte nafotila fotky do časopisu Kerrang! A nyní je tam i plakát! No ty jo, já snad poprvý v životě vidím plakát pouze s Taylor a ne Taylor v GG :D


Zdroj: iheart-taylormomsen.blog.cz

Taylor momsen A Jessica Szohr Opuští Gossip Girl

21. května 2011 v 6:27 | Renny♥ |  Bulvár,drby
Smutný den pro Vanessu Abrams a Jenny Humphrey! Jejich postavy v seriálu končí!

Herečky naštěstí tuhle zprávu nenesou moc tragicky. Hlavně Taylor přiznává, že je vlastně docela ráda, protože bude mít víc času na svou kapelu The Pretty Reckless.

"Natáčení je velmi časově náročné," svěřuje se Taylor: "Fyzicky prostě není možné stíhat muziku i seriál a ještě se snažit dělat obojí jak nejlépe to umím."

Star proto párkrát nedorazila na natáčení a producenti Gossip Girl s ní ztratili trpělivost. "Zjistila jsem, že ve scénáři pro další sérii už moje postava není! Musím říct, že za to scénáristům velmi děkuji," říká Taylor s tím, že aspoň bude mít čas odjet s kapelou na turné do Francie.

STARS: Taylor Momsen & Jessica Szohr opouští Gossip Girl - foto
zdroj: bravo.cz

Taylor Momsen Birthday Project!

20. května 2011 v 7:50 | Renny♥ |  News
Jak víte, tak v červenci, konkrétně 26.července má Taylor své 18.narozeniny!!!! Dřív než jí budu jménem blogu přát bych pro vás měla jednu výzvu:
Hodně Čechů a samozřejmě Slováků chce aby alespon do jednoho z těchto států TPR přijeli. Na FB máme společně s Claire the-prettyreckless.blog.cz na FB stránku, kde se můžete připojit: ThePrettyRecklessCZ. Ale aby nám to fungovalo ješě líp potřebujeme víc lidí a samozřejmě i Taylor!

Projekt o kterém mluvím by měl mít toto:

Každý fanoušek nebo obdivovatel Taylor nebo TPR se vyfotí s kusem papíru nebo s trikrm apod. na kterém bude napsáno např. I wont you to the Prague nebo Slovakia. Určitě na fotce nemusíte být vy ale jenom to psaní :D Takže ve zkratce:

  • Na fotce nemusíte být vy, ale jen ten nápis jestli chcete :)
  • Na tom nějakém podkladu na který budete psát musí být I want you to the Prague nebo Slovakia. Věty jako i love you napište bud někam dolů nebo vůbec!!!!!!!! Náš cíl je přece dostst je sem!♥
  • Fotky posílejte na rellgif@seznam.cz nebo mi dejte odkaz do komentářů
  • Fotky se sbírají do 25.července!!!!
  • S fotkami nebudu opravdu nic dělat ani nijak používat
  • 26.7 je pošlu přes Twitter rovnou Taylor!!!!!
  • pamatujte si, že v originalitě se nekladou meze :)
  • Určitě bych byla ráda kdyby se vás zapojilo co nejvíc a dai o tom vědět známím nebo jiným blogařům
Takže co si myslíte? Mohlo by toto mít úspěch? A připojíte se? Dejte vědět do komentíků :)
A P.S: Samozřejmě vás nenchám ve štychu a i já se sama vyfotím pokud budu vidět, že se vás nepřihlásilo jenom 2.

,, Madame Le Figaro " Magazine Photoshoot

20. května 2011 v 7:31 | Renny♥ |  Photoshots
V prosinci minulého roku byla Taylor ve Francii, kde fotila pro časopis Madame Le Figaro. Až dnes jsou fotky k vidění!!!! Zarím jen pár, ale určitě další přibydou :) Fotky nafotil fotograf Antonio Pizzichino.
líbí se mi ten francouzský styl a pod fotkama máte video :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Twitter // 4.8

20. května 2011 v 7:22 | Renny♥ |  Message
,, nová Blondie! Debbie Harry je žhavá jako peklo "
,, Kdokoli, kdo udělal video ze songu od The Pretty Reckless napište mi, chci je vidět. Budu vám odpovídat jak jen budu moci... "

,, @taylormomsen můj cover na Zombie od #ThePrettyReckless !!!!! :) "

,, @taylormomsen
<- Můj pokus se ,, Zombie ". Jsem na to docela hrdá :) "

Maturita

18. května 2011 v 17:57 | Renny♥
Jak čtu a vidím na blozích, tak maturita dýchá na všechny...na mě naštěstí ne!...a jsem docela ráda. Maturitu (tedy jestli nějakou udělám) budu dělat až za pár let...je to zvláštní, ale dneska jsme měli 6.h. a všude jsme psali a já jsem vůbec nebyla vystresovaná...doufám, že takhle to půjde i dál :)

Hodně štěstí při maturitě přeju všem blogařům, kteří právě toto období prožívají a hlavně RONNIE ! At se ti daří zlato :-*

1. v Karaoketexty.cz!

17. května 2011 v 6:26 | Renny♥ |  Awards, nomination
WOW! V hitparádě na karaoketexty.cz jsou TPR se songem Just Tonight na 1.místě!!!!!!!!! Gratuluji! Pomozme je tam udržet a hlasujte pro ně! Hlasovat můžete jednou za hodinu a musíte se zaregistrovat.

Hitparádu najdete vlevo :-)
COPYRIGHT!!!!!!!!!!

Buzznet interviews Taylor Momsen

16. května 2011 v 19:00 | Renny♥ |  Videos
Taylor asi tak před měsícem (?) nafotila skvělý shoot a nyní se k tomu objevilo video!!!!!! Otázky jsou tam psané, takže jsem se to snažila přeložit, ale nevím, nevím :D Něco poznám něco ne. Ale ze začátku jsem si myslela, že je to zase jeden z těch rozhovorů jako dává vždycky..jaká je tvoje inspirace apod. Což se taky stalo .D ale zaujaly mě 2. poslední otázky. Ty jsou opravdu úžasné ♥ Je fajn po dlouhé době vědět zase něco jiného :-)
,, Hey Buzznet. Jsem Taylor Momsen z The Pretty Reckless. "
,, Jak děláš aby tvé stíny vypadaly kouřově? "
,, No, používám hodně černého stínu a černý stín vám toho vytvoří opravdu hodně. A taky tužku na oči. "

,, Které značky používáš? "
,, Badhead, mám celou paletu těhle stínů. A používám jiný stíny a tužky na oči jak cestuju. mám taky paletu od Channel. Je to lepší. "
,, Jaké jsou tvoje oblíbené obchody? "
,, Nevím, je jich hodně, nemám přesný oblíbený obchod. Mé první kalhoty jsem si koupila ve Vintage. Hodně obchodů poznávám když jedu po zahraničí na turné. "

New Outtake

16. května 2011 v 6:29 | Renny♥ |  Photoshots
Objevila se nová fotka z minulé shootu Taylor! je překrásná ♥

COPYRIGHT!!!!!!!!!!!