Srpen 2011

V 18 letech do penze! Taylor Momsen ohlásila konec

31. srpna 2011 v 15:54 | Renny♥ |  Bulvár,drby
Taylor Momsen

Tahle holka kolem sebe umí vyvolat rozruch. Sotva plnoletá Taylor Momsen oznámila svůj odchod do hereckého důchodu.


Před kamerou prý byla už jako batole a po osmnácti letech tak má herectví po krk. Hodlá ho tedy pověsit na hřebík a věnovat se výhradně muzice. Pro seriálové fanoušky to znamená konec její role Jenny Humphries v Gossip Girl.


Taylor je přitom svými rolemi známější než jako členka rockové skupiny. Jako sedmiletá zahrála skvěle hlavní dětskou roli ve filmu Grinch. Tam se objevila po boku Jima Carreyho a ukázala zde i svoje pěvecké schopnosti. V její filmografii jsou pak snímky jako Údolí stínů, Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů nebo Kámoš 3. Taylor se také snažila o získání hlavní role v populárním seriálu Hannah Montana, tu si ale nakonec zahrála Miley Cyrus.


Tyto úspěchy ale teď Taylor Momsen hází za hlavu a dál se vidí jen na pódiích a za mikrofonem jako zpěvačka. Se svou kapelou Pretty Reckless podepsala smlouvu s gramofirmou a doufá v zářivou budoucnost. "Muzika je všechno, co chci dělat. A doufám, že to tak pofrčí až do konce života," řekla Taylor.

Svoje první album Light Me Up vydala Momsen téměř před rokem, v srpnu 2010. Teď je se svou kapelou na turné, dělají předskokany zatím známější a slavnější partě Evanescence.

Bude ti Taylor jako herečka chybět?

Zdroj: krasna.nova.cz P.S: Mě jako herečka chbět bude:/ ♥

Návštěvnost 22.8 - 28.8

31. srpna 2011 v 8:00 | Renny♥ |  Návštěvnost
No wow! Tak tohle jsem opravdu nečekala! Mockrát děkuji všem, kteří sem chodí :) Ale myslim, že tento týden to bude ještě v pohodě a ten další už to bude méně...no nechme se překvapit :) Díky

Pondeli: 29
Utery: 29
Streda: 38
Ctvrtek: 39
Patek: 27
Sobota: 40
Nedele: 26

Celkem: 228

Taylor Momsen Vs. Miley Cyrus

30. srpna 2011 v 17:49 | Renny♥ |  Awards, nomination
Oblíbená a známá stránka fuse.tv dala na své stránky novou anketu! jedná se o to, kdo je lepší. Taylor nebo Miley Cyrus? Zatím vede Miley o celých 30 procent a něco ale když budete hlasovat snad se to vylepší :) Odkaz dám i pod design ;) jinak, kdo nenašel pravý box s reklamami, tak at si posune tu modrou lištu dole víc doprava...myslim, že proto tam nepíšete :)

EDIT: Taylor během malé chvilky překonala Miley! nevím jestli to je díky vám nebo díky jiným, ale již ted skoro o 10 procent více než Miley!


COPYRIGHT!

Is Taylor Alive?

30. srpna 2011 v 14:20 | Renny♥ |  News
Taylor mi poslední dobou dělá pořádný starosti. V neděli se přes NY přehnal hurikán Irene, který za sebou nechal více jak 15 lidí mrtvých a více jak 40 000 lidí evaukovaných. Poslední info přímo od Taylor pochází ze středy. Tedy 4 dny před hurikánem. Od neděle ráno nic nenapsala. Objevují se jen scany z magazínů a Taylor o sobě nedala vědět. Já vím, že to jsou teprve 2 dny od hurikánu, ale kdyby alespon něco napsala. Přece jenom hurikán neni žádná sranda. Doufám, že se jí nic nestalo a samozřejmě všem obyvatelům NY. Možná, že nic nenapsala, protože je mezi evakuovanými, což by dávalo smysl, že by si notebbok nechala doma, ale to snad ne.....uvidíme.

Můj Příběh

29. srpna 2011 v 18:58 | Renny♥
Toto je lidičky příběh o mě, můj příběh. Pokud čekáte něco ulítlého, bláznivého a zábavného, tak to prosím nečtěte. Je to jen pro lidi, kteří mě chtějí poznat lépe. Je tu spousta pikantností ale upřímnost nade vše. Otázky a dojmy ohledně článku pište do komentářů, kde vám také odpovím nebo na rellgif@seznam.cz Jak jsem už psala je tu hodně pikantních věcí z mého života, ale pokud chci být upřímná, pak ke všem, bez rozdílu....Doufám, že po tomto článku mě budete mít stále rádi ♥

3.Série GG V TV

29. srpna 2011 v 18:12 | Renny♥ |  News
Mnozí to už víte, mnozí ještě ne! Od září bude Prima Love dávat 3.séri GG! Já sem tak štastná! Sice jsem doufala, že to bude od začátku, protože jsem z 1.epizody viděla minimum a z 2.epizody jenom 2.plovinu :D ale i tak je to pro mě potěšením..určitě dám data na blog, tam jak byly odkazy na hlasování :)

A co vy? Budete se dívat? Nebo jste to už viděli?

Hurrikan Irene In NY

28. srpna 2011 v 7:22 | Renny♥ |  News
Do NY se blíží hurikán Irene!!! Je docela dost možné, že by zasáhl i oblast, kde Taylor žije! Podle meteorologů je hurikán nevyhnutelný, ale jestli zasáhne celý NY nebo ne v to můžeme jen doufat. Hlavně at se Taylor nic nestane :/ ♥

UPDATE: Hurikán Irene si už vyžáal 10 mrtvých a přes 400 000 obyvatel bylo evakuováno!!! Nyní už je po všem, ale NY hlásí stav nouze..doufejme, že Taylor není mezi těmi 10 obětmi nebo mezi 400 000 lidmi


COPYRIGHT!

Happy Birthday ,, Light Me Up "

27. srpna 2011 v 18:02 | Renny♥ |  The Pretty Reckless
Zrovna nyní jsem si rozpomněla, že dneska je velmi významné datum! 27.srpna totiž vyšlo CD Light Me Up! Z tohoto alba byli a jsou nadšeni nejen kritikové a slavní lidé ale také fanoušci! Ti si zamilovali snad všechny písně a TPR z alba zatím vydali 3 videoklipy! Dá se říct, že nejúspěšnější byl a je právě 1.singl Make Me Wanna Die! (Možná si myslíte, že prvním byl Miss nothing, ale MMWD byl vydán v jiné verzi dříve) MMWD byl použit jako soundrack pro film Kick-Ass, také pro upoutávku Upířích deníků a nakonec se tento singl objevil i v jedné epizodě Gossip Girl! MMWD má 2 verze, obě byli vysílány v televizi.Druhý videoklip Miss Nothing vyvolal jak nadšené reakce kritiků, tak i opačný názor. Videoklip totiž znázornuje obraz Poslední večeře! Jako 3. klipem se stala krásná rocková balada Just Tonight, která se do dneška vysílá na českém Mtv a dokonce je kousek klipu použit pro reklamu na Mtv Rock. Tento pořad bývá pozdě v noci ;) Ale přesto to nejsou ještě všechny klipy. TPR právě natáčí v pořadí 4.klip o kterém odmítli prozradit jaká písen to bude.
S tímto albem jedou TPR koncetní šnůru skoro 2 roky a půl! Podívali se do Ameriky, Evropy, Asie a čeká je Austrálie :)
Doufejme, že příští CD bude stejně tak dobré jako toto, které právě dnes slaví 1.rok! (2. a půl roku jedou koncertní šnůru, to ano, ale na začátku jeli jenom s pár singly :)
COPYRIGHT!

Taylor Momsen For Samantha Thavasa - ELLE Magazine

27. srpna 2011 v 6:45 | Renny♥ |  Scans
Před nedávnem jsem vám sem dávala jeden scan z Jponského vydání Gossips a poté 2 z Japonského vydání ELLE. Nyní tu mám pár scanů, které jsou ve vyšší kvalitě než na scanech! Doufám, že tímto tempem se zanedlouho objeví i fotky v té nejvyšší kvalitě ;) A všimněte si u poslední fotky jejího podpisu, já tam teda poznávám jenom to r na konci :D


Samantha Thavasa All Stars - Captures

26. srpna 2011 v 16:13 | Renny♥ |  Personal and others
4 nádherné screny z reklamy Smantha Thavasa All Stars - jestli si pamatujete, tak 4.fotku jsem tu už měla :) Fotky jsou ve zmenšené velikosti. Vybrala jsem jich jen pár, protože screenů bylo opravdu hodně.


COPYRIGHT!

Samantha Thavasa New Pictures

25. srpna 2011 v 21:03 | Renny♥ |  News
Objevily se 2.nové fotky pro značku Samantha Thavasa!


Taylor Will Be On Marathon

24. srpna 2011 v 10:39 | Renny♥ |  News
Taylor poslala zprávu, že v sobotu jde na SUV maraton, což přesně nevím, co znamená, ale může to znamenat hned 3 věci. budto poběží maraton :D což se mi zdá dost nepravěpodobný, nebo bude někde vystupovat nebo půjde někam do klubu...možností je víc...nechme se překvapit ;)

COPYRIGHT!

Taylor In Samantha Thavasa All Star Commercial

24. srpna 2011 v 7:55 | Renny♥ |  Comercials
OMG! Jak všichni víme, tak Taylor propaguje značku Samantha Thavasa ve které se angažují například i Penelope Cruz a její sestra mnoho dalších. Ale co mi udělalo obrovskou radost je to, že vyšla reklama!!! Je úžasná, rychlá, ale přitom úžasná, hezká. Je zajímavé jak jsou všechny přirozeně namalované a jediná Taylor má ty linky a stíny :) A jako jediná je i Taylor sladěná, má takovou hnědou kabelku a je u nákých kytek bo co :D, takže je to krásně sladěný. Prostě je to krása, Taylor tam je krásá a podívejte se na reklamu až do konce, tam ty holky něco říkají a s úsměvem a jediná Taylor se o ten úsměv pokouší :D Mám tu ještě 2.fotky :)


Taylor In ,, Gossips " Magazine 2011 October Issue

24. srpna 2011 v 7:46 | Renny♥ |  Scans
Nový scan z z japonského vydání časopisu ,, Gossips " na říjen. Taylor tu opět propaguje značku Samantha Thavasa. Líbí se mi, jak má vše sladěné do jediného detailu. Ale mě osobně se nelíbí jak moc má ty oči :D A ten obojek taky mohla sundat, ale je to věc názoru :)


COPYRIGHT!

The Pretty Reckless Interview At Werchter Festival

24. srpna 2011 v 7:39 | Renny♥ |  The Pretty Reckless
Objevilo se video z Belgie, konkrétně z 2.července! TPR tam dělají rozhovor ;)

COPYRIGHT!

Jenny a Nate // Gossip Girl. Season 3

23. srpna 2011 v 19:02 | Renny♥ |  Fun
Hledala jsem pro vás nějaké video, které by jste mohli sledovat, protože dneska vůbec nic nepřibylo, žádný novinky, ani fotky :/ Minule tu bylo paparazzi video, nyní dávám video z Gossip Girl a to s Taylor alias Jenny a Chace alias Nate Archibald.
Tohle video mi nějak tak připadlo k srdíčku, protože jak vidím Taylor brečet, chce se mi taky. Vždyt ona bývala dokonalá herečka, uměla zahrát smích, pláč, cokoli. Ted se najednou cítím, že bych Taylor raději viděla znovu v Gossip Girl nebo kdekoli jinde, protože ve filmech mi strašně moc chybí :( Ona je výborná herečka....Jinak k tomuhle videu hraje úžasný song od Andra a Lupe Fiasco....


Návštěvnost 15.8 - 21.8

22. srpna 2011 v 18:20 | Renny♥ |  Návštěvnost
Děkuji mockrát :)

Pondeli: 28
Utery: 27
Streda: 27
Ctvrtek: 23
Patek: 25
Sobota: 31
Nedele: 31

Celkem: 192

Taylor Momsen With A Super Long Dress In NYC

22. srpna 2011 v 6:37 | Renny♥ |  Fun
Novinky nejsou, snad budou, tak alespon něco z paparazzi videí :)

Taylor tu má ještě krátké vlasy a zřejmě odcházela z nějakého divadla nebo z čeho, protože má krásné dlouhé šaty a přes to černou bundičku....když jde po schodech dolů, tak jí asistentka musí pomáhat aby nespadla :D A fotí jí paparazzi a hodně fanoušků chce podpisy a ona je při tom tak milá, povídá si s nimi :) A jedna holka se chce s ní nechat vyfotit :) A potom jde zpátky do tý budovy a najednou jí ta asistentka přivolá, že už jedou :D Tak zase jde po těch schodech :D


Taylor With DaG Sunnglasses

21. srpna 2011 v 16:14 | Renny♥ |  News
Tyhle brýle jako samotný se mi docela líbí, z boku sou hezčí :D Taylor sluší, teda určitě lepší než Lennonky :D Jinak tady se mi líbí jak se krásně směje, jak má ty copánky. Jediný, co by sem vytkla, je ten obojek, kterej mi už leze na nervy :D A to roztrhaný tričko, když už tak pořádně :D Jinak opět za fotku děkuji heart-taylormomsen.blog.cz...zdroj se má uvádět ne? :)

Soundwave Counter - Revolution Lineup Announced

21. srpna 2011 v 15:38 | Renny♥ |  News
Po zrušení festivalu v Austráli Soundwave Revolution se začíná vyjasnovat na lepší časy! Těšit se můžou punkový, metalový a hardcorový fanoušci, kterým Austrálie přinesla festival pod názvem Soundwave Counter! Jde pouze o mini festivaly, ale nic se neděje :) V seznamu jsou zatím města jako Brisbane, Melbourne a Adelaide. Bylo rezervováno 15-20 kapel či zpěváků! Jestli se budou mini festivaly konat v Sidney a perth se dozvíme příští týden. A tady mám již pár kapel, které by oficiálně měly vystoupit! Mezi nimi jsou i TPR. Doufám, že se k tomu Taylor, co nejdříve vyjádří :) Zatím to ale ke koncertům dávám!!! Jinak cena lístků je $103,05, které jsou právě v prodeji v prodejně Oztix