close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Prosinec 2011

Happy New Year!

31. prosince 2011 v 16:55 | Renny♥ |  Me and blog
Tak a je to tu, moment na který jsme dlouho čekali.
At už kvůli tomu, že bude záverečný ples nebo jen
Kvůli tomu, že se setkáte někde v klubu se svými přáteli.
Každý rok jsem si dávala předsevzetí jako ,, Ztloustnu ",
nebo ,, Budu milejší ", ,, Zlejší " apod.
Nikdy jsem nic nedodržela :D
Ale některé věci chci uskutečnit, at to je předsevzetí,
nebo ne.
Warrior of Light icon/pixelart

What do you expect from the new album?

30. prosince 2011 v 18:29 | Renny♥ |  News
Jak Mark, tak i Taylor potvrdila, že je zpět v nahrávacím studiu! (2 články dolů). Je to skvělá zpráva nejen pro fanoušky a příznivce The Pretty Reckless nebo Taylor, ale také pro hudební kritiky, kteří si nemohli vynachválit album Light Me Up!

Já osobně jsem moc zvědavá jak budou znít nové songy, jestli do nich Taylor použije ten chraplák nebo milý hlas :) Zajímalo by mne také jak se nové CD bude jmenovat a jak bude úspěšné :)

Jak vy se těšíte na nové album? ;) Co od něho očekáváte? Jaký styl by jste pro The Pretty Reckless chtěli? Pište, pište, pište a nezapomente, že už za pár dní se dočkáme premiéry 2 videoklipů My Medicine a You!

Sjedte dolů pro další novinky :)

Ticket For Show In Argentina

30. prosince 2011 v 18:18 | Renny♥ |  News
Přesně takto vypadá lístek na show TPR, kteří v létě přijedou právě do Argentíny! Na lístku si můžete přečíst i cenu ;)

pic.twitter.com/CHt3BL9I

COPYRIGHT!

Twitter // 10.1

30. prosince 2011 v 18:16 | Renny♥ |  Message
,, Dívám se na @RealMichelleT Buffy toto ráno před vydáním se do studia...tak cool pracovala jsem s ,, the key "

,, Poté, zítra budu zvonit při Novém roce s @BlondieOfficial úžasné "

,, Z nějakého důvodu chybím v Osace v Japonsku právě nyní #rockrock byl to takový cool klub "

,, Matka v Noci @BlondieOfficial nabarvi mne svými barvami miláčku "

,, Q " (Toto může znamenat, že se Taylor objeví v prestižním časopisu Q!!! jinak se omlouvám za překlad)

Twitter 10.0

30. prosince 2011 v 9:15 | Renny♥ |  Message
,, Veselé Vánoce, veselé prázdniny! "

,, Zpátky ve studiu! "

,, Dnes je nahrávací výbava! "

Poslední 2 zprávy jsou od Marka Damona :)

Před plným nasazením...

29. prosince 2011 v 17:48 | Renny♥ |  Fun
byli v TPR ještě 3 muzikanti, kteří jsou dnes již minulostí! Zajímalo mne, co asi dnes dělají a tak jsem se jim podívala na zoubek ;)

John Secolo

Před vstupem do The Pretty Reckless nahrával různé songy ve svém domácím studiu 5.let. Poté přešel do The Pretty Reckless odkud zase rychle odešel. Odešel v roce 2009. U TPR hrál na kytaru. Když odešel z TPR začal se věnovat své vlastní kariéře hudebníka. Zatím se ale ještě příliš neproslavil. Nicméně v roce 2009 vytvořil hudbu k dokumentu Twillight in Forks: The Saga of the Real Town. který se zabývá jak už název napovídá Twillight. Jeho fans i samotný John se naposledy veřejnosti ozval před rokem. Nyní mu je 24 nebo 25 (nikde není uvedeno datum jeho narození). Pochází z NY a je single :)

Mistletoe

28. prosince 2011 v 8:05 | Renny♥ |  Me and blog
A jdu na další část téma týdne a to ,, ale jmelí". Možná, že mě přetrhnete vejpůl, ale dávám sem Justina Biebera :) A kdo jiný se proslavil hitem Mistletoe, že? :) A ještě tu mám fotečku myslím z tohoto roku, kdy se Taylor vyfotila s Justinem Bieberem! :) Tak jak by jim to spolu slušelo? ;) :DThe Pretty Reckless Confirmed To Perform In Argentina

28. prosince 2011 v 7:51 | Renny♥ |  News
Konečně nějaká novinka :)

Fanoušci z Jižní Ameriky se určitě mohou zbláznit nadšením :D Po koncertech v Brazílii a Chille se TPR posunou do Argentíny! A to konkrétně do Buenos Aires 29.července.2012!

COPYRIGHT!

Where Are You Christmas?

27. prosince 2011 v 15:21 | Renny♥
Zaměřím se k tématu Co Vánoce (příští článek bude ale jmelí!) :D myslela jsem si, že Taylor nenazpívala žádný vánoční song, ale narazila jsem na tento♥ Pochází z Grinche a Taylor tam zpívá asi tak v 8.letech :) Miluji ten film a miluji tenhle song v podání Taylor i když ho přezpívali i jiní např. Jessica Simpson apod. Vychutnejte si Vánoční atmosféru nejen doma, ale i tady na blogu, vychutnejte si ten sníh, kterého letos moc nenapadlo a Vánoce jsou jak říkám ,, na suchu " :/

Jestli jste mi ještě nedali hlásek, tak prosím zde pro Renny♥ :) : http://nikushka01.blog.cz/1112/5-kolo-sonb#pridat-komentar


Your vote, Me Changing

27. prosince 2011 v 14:17 | Renny♥ |  Me and blog
Mockrát bych vám chtěla poděkovat za předešlé hlasy v soutěži. Tímto jste mne dostali až do samotného finále!!! A tímto chci jen říct, že mi vůbec nevadí pokud nevyhraji, protože i za druhé místo budu spokojená a dostanu nějakou tu odměnu :) Samozřejmě mi nejde jen o tohle ;) Jak napovídá nadpis článku, tak Váš hlas mne změní a to nejen mne, ale i blog, což brzy uvidíte :) A snad vás to potěší :)

Takže hlásky mi můžete posílat zde: http://nikushka01.blog.cz/1112/5-kolo-sonb#pridat-komentar Jsem tam jako Renny♥

Pod článkem je pár novinek, tak snad vás to potěší, jelikož něco o TPR bude až po Novém roce, protože to vyjdou videoklipy k songům My Medicine a You :)

Are you zombie?

27. prosince 2011 v 14:06 | Renny♥ |  News
Jsou různé stránky o TPR, ale jen některé TPR také podporují :) To například dělá stránka taylor-momsen.net, která založila na podporu TPR jistou stránku, kde můžete posílat fotky svého CD Light Me Up aby Taylor i ostatní členové TPR věděli, že jejich CD se povedlo a líbí se :)

Klikněte sem: http://www.taylor-momsen.net/imazombie.php A na offiko stránkách taylor-momsen.net najdete informace, jak i vy můžete přispět svou fotkou.

COPYRIGHT!

T-Shirt with The Pretty Reckless

27. prosince 2011 v 14:00 | Renny♥ |  News
Jdna faninka TPR dala na Twitter fotku, kde je ona a na sobě má tričko právě s The Pretty Reckless! Musím říct, že se mi opravdu hrozně líbí♥ A jaký je váš názor?

I'm your factory girl baby! @taylormomsen

COPYRIGHT!

Taylor Momsen na obálce časopisu InCeleb

26. prosince 2011 v 7:42 | Renny♥ |  Scans
Taylor se objevila na titulní straně lednového vydání časopisu InCeleb v Japonsku!


COPYRIGHT!

Merry Christmas

24. prosince 2011 v 16:46 | Renny♥ |  Me and blog
Dneska už SB obíhat nebudu, takže prostřednictvím této stránky bych vám všem mým SB a návštěvníkům tohoto blogu chtěla popřát klidně strávené Vánoce, hodně dárečků a at se vám vyplní vše, co chcete :) Díky vám tento blog existuje a já ráda přidávám novinky, takže doufám, že tu vždy seženete, to co potřebujete a že se vám tu líbí. :) Takže ještě jednou Veselé Vánoce a at vám rybí kost nezaskočí :)

Renny♥


New/Old Backstage Pictures from Warped Tour 2010

24. prosince 2011 v 7:12 | Renny♥ |  Personal and others
Objevily se dvě nové fotky, které nebyly nikdy předtím zveřejněny! Jedná se o fotky z roku 2010, kdy probíhalo Warped Tour! Na fotkách vypadá Taylor tak úžasně♥ Opravdu...jako úplně jiný člověk :)


Diplom From Ronnie

23. prosince 2011 v 21:28 | Renny♥ |  Diplomy from you and from me
Ještě jednou děkuji Ronnie za úžasný diplomek!♥ Přihlásila jsem se do velmi zajímavé soutěže a získala jsem úžasné, krásné 3.místo!:) Moc si toho vážím :) A děkuji za diplomek


President Obama is Aware of Gossip Girl

23. prosince 2011 v 14:27 | Renny♥ |  Fun
Když tu máme téma týdne našeho ex-prezidenta, tak jsem si říkala, že bych se mohla pokusit vyhledat něco s americkým prezidentem :) A podařilo se! Na videu se ho někdo ptá na Gossip Girl a Obama říká, že GG zná a že je o seriálu informován! Jestli GG sleduje on či jeho manželka nebo děti, to se neví. Ale i tak je cool, že prezident zná tento úspěšný seriál :)


3 sexiest female rock singer

23. prosince 2011 v 7:24 | Renny♥ |  Awards, nomination
Blíží se konec roku 2011 a sním se celebrity dostávají do různých žebříčků o nejen nejlepší videa songy, ale i o nejhorší. Také se udělují ceny za nejšpatnější celebritu (která má na fanoušky nejhorší vliv) a poté samozřejmě ankety o nejvíc sexy ženy! A toto téma nás bude zajímat, protože magazín Kerrang zveřejnil svůj žebříček nejvíce sexy rockerek! A Taylor se umístila na úžasném 3.místě!!! Gratuluji! Myslím, že si to Tay zaslouží :)

Taylor předběhla jen frontmanka skupiny Evanescene Amy Lee, která je na 2.místě a frontmanka skupiny Paramore Hayley Williams, která je na 1.místě!

Ještě jednou gratuluji a zde se můžete podívat na celý žebříček!
pic.twitter.com/06esQ7o8
Pokud by s obrázkem byl problém, klikněte zde: https://twitter.com/#!/TaylorMomsenNet/status/149998018597367808/photo/1

COPYRIGHT!

This Is What Rock N Roll Looks Like

22. prosince 2011 v 18:11 | Renny♥ |  Me and blog
Úžasná věc! Na jednom hudebním kanálu jsem narazila na tuto zpěvačku, která si říká Porcelain Black! Je z Ameriky a zatím to s její kariérou vypadá velmi slibně :) Jen si poslechněte její hit This Is What Rock N Roll Looks Like, který nazpívala za asistence Lila Wayena!! Porcelain Black mi připomíná Taylor. Outfity, ale i hlasem. Opravdu je jí podobná až na to, že Porcelain Black má jednu půlku havy platinově blond a druhou černou :D Uvidíme jesti se tento song, který má opravdu hezká slova :D rytmus a úžasný klip ujme :) Co vy na něj? :)


Happy Birthday Sloane

21. prosince 2011 v 16:47 | Renny♥ |  Sloane Momsen
Včera měla narozeniny Taylořina mladší sestra Sloane! Oslavila tak 15.let! Moc se omlouvám za to, že jsem to nestihla přidat včera, tak alespon dneska :) Pod
článkem máte Taylořino vyjádření na twitteru:) I já přeju Sloane vše nejlepší:) Hodně zdraví štěstí, lásky a pokud by chtěla jít ve stopách své starší sestry tak hodně úspěchů :) Na fotce jsou obě sestry, když Taylor slavila myslím své 17 nebo 16 narozeniny :)
Dávám sem fotky Taylor spolu se Sloane :)
pic.twitter.com/lE4spcZA

Pokud vám obrázek nepůjde zobrazit, klikněte zde: https://twitter.com/#!/TaylorMomsenNet/status/149251779924725760/photo/1


COPYRIGHT!