close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Dala bych cokoliv za to aby zase byla zima a já mrzla

30. června 2013 v 20:18 | Renny♥ |  Me and blog
Pro jednou jsem se potřebovala vypsat. Tento článek nemá žádnou spojitost s Taylor ani The Pretty Reckless. Proto je tento článek pouze pro zájemce pod perexem.Znáte ten pocit, kdy si připadáte úplně nejvíc šťastní a potom vám to někdo/něco pokazí? Ten pocit štěstí je prostě nezapomenutelnej a hlavně je tu pro vás a pro všechny kolem. A pak najednou boom. Pocit je pryč a vy začnete pochybovat nad tím, jestli jste si ten pocit vůbec zasloužili. Začnete pochybovat sami nad sebou a obviňovat se. Začnete přemýšlet nad tím, co se stalo a říkat si, že jednou to prostě skončit muselo...


Taylor.

O svých pocitech dokážu mluvit (stejně jako většina) jen s jedním člověkem...ten je ode mě bohužel vzdálenej jak jen může být.
Přistihla jsem se plakat ve vaně. Nevím proč. Kvůli všemu. Na léto se těším od konce léta a teďkom bych dala cokoliv za to aby zase byla zima a já mrzla..ale hlavně byla s jediným člověkem, kteý mě chápe, protože si prošel tím samým co já. I horším.

Taylor Momsen

Nejhorší je, že jsem si vždy myslela, že horší už být nemůžu. Ale podle všeho jsem. Všechno, co dělám dělám tak jak to cítím. Ještě před chvílí mi bylo 16, teď je mi 17 ale pořád nejsem dospělá, pochybuju, že v 18. budu :D Dělám věci, co dělaj náctiletí a dělám je pořád. Zdá se mi to správné. Jsem svá. A to zdá se všem vadí...:/ Vím to z jejich výrazů, z toho jak se ke mě potom chovají. A jediný, co můžu udělat, je omluvit se. Za to, že se chovám tak jak chci. Tak jak to cítím.

Taylor Momsen | via Tumblr

Celej svůj nudnej život se snažím být rozumná. Vždycky mě potěšilo (netajím se tím, že i potěší), když mi někdo řekl, že jsem rozumná, hodně zodpovědná. Díky tomu jsem měla vždycky výhody. A najednou nejsem dostatečně stará, zodpovědná a rozumná abych jela sama vlakem? Bojím se. Mám špatnou orientaci. A při nejhorším pořád zůstanu v ČR :D ;) :/

Zuzana Altmanová | via Facebook
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | E-mail | Web | 30. června 2013 v 20:44 | Reagovat

Povím ti, že ačkoli se taky snažím být rozumná, tak ani ve 22 nejsem dospělá :-D A prej se to nezmění... jediné, co se mění jsou zkušenosti. Tím, jak nabývají, tak se člověk přestává bát - tmy, samoty, cestování... Já jsem teď prožívala krušné časy při vyřizování zaměstnání. jako zlaté učení ke zkouškám jsem si říkala... ve škole se po mě chce jediné, ale v životě už se po tobě nechce nic. Už se snažíš sama, zjišťuješ, co by se mělo dít a co ty sama pro to musíš udělat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama